i work for after school programs in my city, last year, there was a presenter at the school "Ned-yo", all the kids went out and bought crappy yo-yo's for like 15 bucks.....i was like "nah nah nah, F**K that. went home, dug up my yomega, came to school the next day and did work...
kids were like "AHHHH WHAAAA!!!! that thing must cost a jabillion dollars!"